Read Time:2 Minute, 27 Second

در کمتر از یک هفته، فیلم اقتباسی از بازی ویدئویی یونیورسال و ایلومینیشن، The Super Mario Brosبه پرفروش‌ترین اکران سال 2023 تا به امروز در باکس آفیس جهانی تبدیل شده است. در حال حاضر فروش این فیلم به 508.7 میلیون دلار فروش جهانی رسیده است.

تنها چند روز طول کشید تا سوپر ماریو فیلم  Ant-Man and the Wasp: Quantumania را شکست دهد، بهترین درآمد سال گذشته با 474.4 میلیون دلار فروش جهانی از بلیت فیلم بود.

فهرست رکوردهای شکسته شده توسط این فیلم از زمان عرضه آن در طول تعطیلات طولانی عید پاک همچنان در حال افزایش است. اکنون پس از پشت سر گذاشتن Warcraft (439.4 میلیون دلار) و Pokémon: Detective Pikachu (449.8 میلیون دلار) به عنوان پرفروش ترین اقتباس از بازی های ویدیویی در تمام دوران شناخته شده است.

این دومین انیمیشن بزرگ از سال 2019 پس از اکران دیگر ایلومینیشن Minions: The Rise of Gru است که در سال گذشته 942.5 میلیون دلار فروش داشت. (سوپر ماریو انیمه پرفروش Slayer: Mugen Train را که 494 میلیون دلار در سرتاسر جهان کسب کرد، به رتبه 3 رسید.)

Super Mario Bros.

سایر فیلم‌ها

سایر آمارهای قابل توجه در آستانه دومین آخر هفته اکران: سوپر ماریو دهمین انیمیشن بزرگ یونیورسال در تمام دوران در باکس آفیس جهانی است و در میان تنها 13 فیلم هالیوودی است که از سال 2019 تاکنون 500 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش کرده است. از 13 فیلم، پنج فیلم بیش از هر استودیو دیگری متعلق به یونیورسال است (چهار تای دیگر عبارتند از: Jurassic World: Dominion، Rise of Gru، F9: The Fast Saga و No Time to Die که یونیورسال در خارج از کشور مدیریت کرده است).

در جای دیگر، مجموعه‌ای از فیلم‌های جدید این آخر هفته در سینماهای آمریکای شمالی به نمایش درآمدند که یکی از متنوع‌ترین و شلوغ‌ترین ترکیب‌ها از زمان شیوع این بیماری همه‌گیر است.

کمدی خون‌آشام دراکولای امروزی یونیورسال، رنفیلد و مهیج ماوراء الطبیعه اسکرین جم، جن گیر پاپ، در حال حاضر خود را در یک رقابت نزدیک می بینند (بسیاری از تحلیلگران معتقدند که اولی پیروز خواهد شد).

Super Mario Bros.

رنفیلد با بازی نیکلاس هولت و نیکلاس کیج با 900000 دلار در پیش‌نمایش پنج‌شنبه آغاز شد و پس از آن 850000 دلار برای فیلم جن‌گیر Pope’s Exorcist با بازی راسل کرو بود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این دو فیلم در بازه 8 تا 10 میلیون دلاری اکران خواهند شد.

وایلد کارت، انیمه ماجراجویی سوزوم، استاد انیمه ماکوتو شینکای است. این فیلم که در اواخر سال گذشته در سرزمین اصلی خود یعنی ژاپن موفق شد، پس از بازی در رقابت در برلیناله 2023 اکنون در سطح بین المللی پخش می شود. انیمه در سینماهای ایالات متحده تجارت بزرگی انجام می دهد و برخی از تحلیلگران فکر می کنند که Suzume می تواند از 5 میلیون دلار تا 8 میلیون دلار افتتاح شود. این فیلم از کمپانی Crunchyroll-Sony در پیش نمایش 680000 دلار فروش داشت.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close